Среда, 11.12.2019, 02:39
  Агентство нерухомості у місті Кам`янець-Подільський. Ми вдячні що Ви обираєте наші послуги
Меню сайта
Календарь новостей
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск
Друзья сайта
www.kampod.name
Кам'янець-Подільський Онлайн, Каменец-Подольский Онлайн
Статистика

     Про компанію
    Агентство нерухомості „Кам’янецька Нерухомість” 
         знаходиться в місті Кам'янець-Подільський, 
                          Хмельницької області, 
    за адресою: вул. Князів Коріатовичів, 10/2.

   Тел/факс: 8 03849 31121             Моб. 8 067 267 38 39

 


     
     Агентство нерухомості „Кам’янецька Нерухомість” являється спеціалізованим оператором ринку житлової та комерційної нерухомості Кам’янця-Подільського. Основними сферами діяльності нашого агетнства є: житлова нерухомість міста Кам’янця-Подільського ( продаж, оренда квартир, будинків в центрі та інших районах міста), приміська нерухомість (продаж, оренда будинків котеджів, земельних ділянок), комерційна нерухомість Кам‘янця-Подільського (продаж, оренда офісів).

   До послуг клієнтів АН „Кам‘янецька Нерухомість” – самий широкий вибір квартир та офісів в центрі міста, в Старому Місті, а також в новобудовах і офісних центрах інших районів міста. Серед наших постійних клієнтів – відомі у місті та за його межами компанії, успішні бізнесмени, керівники і менеджери середньої ланки – люди з різним рівнем доходів, які прагнуть того, щоб їх квартира, будинок або офіс завжди відповідали їх особистим життєвим стандртам. Сьогодні на пропозиції АН „Кам'янецька-Нерухомість” - ексклюзивна, найбільша база даних квартир, будинків, земельних ділянок, офісів та інших об‘єктів нерухомості в місті та за його межами - кваліфікована команда професійних спеціалістів, які являються експертами в сегменті житлової та комерційної нерухомості міста; налагоджений, бездоганний сервіс, який гарантує кожному клієнтові агентства індивідуальний підхід до вирішення кожної його задачі; повний комплекс послуг „під ключ”, який включає в себе попередню консультацію та підбір об‘єкта нерухомості, професійну оцінку даного об‘єкта, юридичний супровід всіх операцій клієнта. Всі наші професійні послуги надаються клієнту виключно на індивідуальній основі. Тому, купуючи чи орендуючи квартиру, будинок, офіс з допомогою спеціалістів нашого агентства, ви завжди можете бути певні – даний об‘єкт буде в повній мірі відповідати всім вашим бажанням. АН „Кам‘янецька Нерухомість” пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг на ринку житлової та комерційної нерухомості міста.       
                 
     Послуги по купівлі, 
продажу та оренді
об‘єктів нерухомості.

           АН „Кам'янецька Нерухомість” володіє найкрупнішою базою даних об‘єктів нерухомості Кам‘янця-Подільського, квартир та офісів, що дозволяє вам швидко знайти той об‘єкт нерухомості, який вас цікавить і який в найвищому ступені відповідає всім вашим вимогам, побажанням і можливостям. В своїй роботі ми прагнемо забезпечити максимум комфорту для свох клієнтів, котрим безкоштовно надається не тільки детальний опис, а й ілюстрований фотокаталог квартир, апартаментів, офісів та інших об‘єктів нерухомості Кам‘янця-Подільського. Щоденне оновлення ексклюзивної бази даних АН „Кам‘янецька Нерухомість” гарантує нашим клієнтам широкий вибір та найбільш актуальні пропозиції по продажу квартир, офісів та інших об‘єктів нерухомості Кам‘янця-Подільського.    

            Професійні послуги, які безкоштовно надаються співробітниками агентства, дозволяють продавцям, покупцям, та орендодавцям проводити швидкі, надійні та вигідні  операції з їх житловою та комерційною нерухомістю.

              Послуги посередникам.

             Ми завжди раді партнерському співробітництву з посередниками в операціях, пов‘язаних з продажем, купівлею або орендою квартир, будинків або офісних приміщень. Завдяки співробітницву з нашим агентством ви зможете надати своїм замовникам найоперативнішу інформацію і оптимальні варіанти вибору об‘єкта нерухомості, що відповідає усім його побажанням і можливостям, а також повний набір бездоганно юридично оформленої документації.

              Експертна оцінка нерухомості.

              Спеціалісти АН „Камянецька-Нерухомість” допоможуть вам об‘єктивно і кваліфіковано провести оцінку будь-якого об‘єкта нерухомості для його наступної купівлі-продажу або здачі в оренду.

              Юридичний супровід угод.

              Комплексний юридичний супровід всіх угод та операцій з нерухомістю гарантує нашим клієнтам надання юридично грамотних консультацій та документацій, а також повну фінансову та юридичну безпеку їх операцій з нерухомістю. В своїй роботі ми орієнтуємось, передусім, на індивідуальні побажання і вимоги наших клієнтів. Тому, співпрацюючи з АН „Кам‘янецька Нерухомість”, ви завжди можете розраховувати на винятковий сервіс, персональну увагу, конфіденційність і повний професійний супровід всіх ваших операцій з нерухомістю.
         Продаж об`єктів
          Агентство нерухомості „Кам‘янецька Нерухомість” надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов‘язаних з купівлею та продажем житлової та комерційної нерухомості в центрі та інших районах Кам‘янця-Подільського.
          Професійні послуги, які надає АН „Кам'янецька Нерухомість” для клієнтів, бажаючих купити або ж продати квартиру, апартаменти, будинок, котедж, офіс, комерційну та будь-яку іншу нерухомість, включають в себе:

 • кваліфікований юридичний супровід, попередню консультацію та підбір варіантів, котрі в найвищій степені відповідають індивідуальним вимогам клієнта;
 • перегляд вибраних об‘єктів в зручний для клієнтів час;
 • професійну оцінку стану та ринкової вартості вибраних об‘єктів;
 • збір і аналіз інформації відносно можливих планів будівництва, ремонтних та інших робіт;
 • вибір найбільш оптимальної схеми проведення розрахунків;
 • перевірка достовірності документів власників об‘єкта та підтвердження правомірності угоди між сторонами.
          Починаючи з першої попередньої консультації і закінчуючи оформленням договору купівлі-продажу об‘єкта нерухомості, з кожним нашим клієнтом працює персональний менеджер агентства, основними завданнями котрого є:
ретельне вивчення та увага до всіх побажань клієнта;
розумне і оперативне сприяння клієнту в вирішенні всіх виникаючих питань, пов‘язаних із купівлею-продажем нерухомості;
облік індивідуального графіка клієнта при організації переглядів, консультацій та інших зустрічей в межах здійснення операцій з нерухомістю.
          Кожному клієнту агентства нерухомості „Кам‘янецька Нерухомість” ми гарантуємо персональну увагу та бездоганний рівень сервісу, конфіденційність, повну юридичну та фінансову безпечність всіх здійснюваних ним операцій з нерухомістю.
          Будь-ласка, ознайомтесь із нашою базою даних об‘єктів нерухомотсі або залишіть свою заявку.
 Оренда об`єктів
           Агентство нерухомості „Кам‘янецька Нерухомість” надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов‘язаних з орендою житлової та комерційної нерухомості в центрі та інших районах Кам‘янця-Подільського:
 • довговстрокова оренда житла;
 • подобова оренда житла;
 • оренда офісних приміщень;
 • оренда промислових будівель;
 • оренда комерційної нерухомості.
           Якщо ви бажаєте орендувати квартиру, будинок, офіс або будь-який інший об‘єкт – пропонуємо вам скористатись нашою ексклюзивною базою даних об‘єктів нерухомості, які здаються в оренду в Кам‘янці-Подільському.
            Професійні послуги, які надає АН „Кам'янецька Нерухомість” для клієнтів, бажаючих зняти квартиру, будинок, офіс або будь-який інший об‘єкт нерухомості, включає в себе:
 • попередню консультацію та підбір варіантів, що найбільш точно відповідають вимогам клієнта;
 • перегляд вибраних об‘єктів в найбільш зручний для клієнта час, включаючи вихідні та святкові дні;
 • індивідуальні переговори із власниками об‘єкта відносно бажаного терміну його оренди, порядку оплати та інших можливих подробиць;
 • кваліфікований юридичний супровід при укладанні договору оренди.


Copyright MyCorp © 2019 Вітаю вас, Гость!
Хостинг от uCoz